D.U.K

Taxopay gali padėti jums susigrąžinti permokėtus mokesčius už praėjusius 5 metus, net jeigu Didžiojoje Britanijoje dirbote  tik epizodiškai.
Tai priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui: laiko, kurį dirbote Anglijoje, išskaičiuotos pajamų mokesčio dydžio dalies, gautų pajamų ir kitų priežasčių.
Taxopay gali jums padėti susigrąžinti pajamų mokesčio perteklinę dalį.
Mokesčius iš UK galite susigrąžinti bet kada, nesvarbu, jūs ką tik grįžote iš užsienio šalies ar praėjo pusmetis nuo tos dienos, kai pasiekėte namus. Taxopay padės jums atgauti savo pinigus patogiausiu metu.
Taxopay kaip ir daugelis mokesčių grąžinimo kompanijų, neima išankstinio mokesčio už vieną ar kitą operaciją, tačiau sugrąžinus permokėtus mokesčius iš UK, komisinis mokestis Taxopay įmonei priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio. Taip pat yra taikomi papildomi mokesčiai, jeigu reikalingas dokumentų išieškojimas iš buvusių darboviečių.
Pirmiausia sugrąžintus permokėtus mokesčius iš Didžiosios Britanijos gauna Taxopay ir per 1 darbo dieną perveda į jūsų asmeninę banko sąskaitą.
Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos trunka 70-100 dienų. Išskirtiniais atvejais jei trūksta dokumentų ar užsienio mokesčių inspekcija vėluoja atsakyti, mokesčių grąžinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.
Net jeigu ir neturite visų prašomų dokumentų, vis tiek galite susigrąžinti permokėtus mokesčius iš Anglijos. Mes kaip patyrę specialistai pradėsime mokesčių grąžinimo procesą su tais dokumentais, kuriuos jūs pateiksite, o reikiamus gausime iš atitinkamų institucijų. Jeigu jūs neturite P45/P60 formų, tokiu atveju mes panaudosime jūsų paskutinį algalapį. Jeigu jūs dirbote pagal individualų verslo liudijimą ir neturite CIS formų ar pajamų, kurias gaudavote per mėnesį, kitaip dar vadinamų (Subcontractor Monthly Statment), tokiu atveju jums belieka suteikti reikiamą informaciją apie savo darbdavį ir mūsų specialistai pasirūpins reikiamais dokumentais.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba kreipkitės nurodytu telefono numeriu, mes savo ruožtu papasakosim visą veiksmų seką ir padėsime Jums sugrąžinti permokėtus mokesčius iš UK.
Taip, jis yra privalomas, tačiau jei manote, jog jo neturite - nenusiminkite. Tai dar nereiškia, kad jūs jo apskritai neturite. Jis turi būti parašytas P-45/P-60 formose arba algalapiuose, o jeigu nerandate ir ten, kreipkitės į Taxopay, mes būtinai jums padėsime ir išspręsime visas susijusias problemas.