Apie mus

Kas mes

TAXOPAY - permokėtų mokesčių grąžinimo sistema, kuri jums siūlo pajamų mokesčio grąžinimo paslaugas iš: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Airijos, Vokietijos, Olandijos bei Danijos.

TAXOPAY teikia tik kokybiškiausias, aukščiausiais standartais paremtas paslaugas. Kvalifikuoti specialistai suteiks jums kokybiškas konsultacijas. Be perstojo palaikomi ryšiai su užsienio mokesčių inspekcijų konsultantais užtikrina kokybiškas ir atsinaujinančiais standartais vykdomas mokesčių grąžinimo paslaugas.

TAXOPAY yra viena daugiausiai pinigų grąžinanti kompanija, todėl, kad mes taikome mažiausią tarifą už suteiktą paslaugą ir tikimės patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius.

Įmonės vertybės

VIZIJA- tapti klientų ir partnerių pripažinta profesionaliausia mokesčių grąžinimo agentūra Lietuvoje. Dirbame dėl klientų pasitikėjimo, siekiame tinkamiausiomis priemonėmis įgyti aukščiausią pasitikėjimo lygį, jog kiekvienas laimingas klientas rekomenduotų mus kitam potencialiam klientui.

MISIJA- padėti kiekvienam, kuris dirbo užsienio valstybėje susigrąžinti permokėtus mokesčius. Imtis visų įmanomų priemonių kliento naudai, jog būtų grąžinta kuo didesnė permokėtų mokesčių suma ir per kuo trumpesnį laiko tarpą. Atitikti paslaugų kokybę, kad klientas būtų patenkintas.

TIKSLAI:
-Greitai ir profesionaliai konsultuoti mokesčių grąžinimo klausimais;
-Pateikti teisingą informaciją, kuri padės greičiau sugrąžinti mokesčius;
-Atstovauti jus užsienio mokesčių inspekcijoms dėl mokesčių grąžinimo.

Klientai renkasi mus, nes:

Niekam ne paslaptis, kad šiuolaikiniame pasaulyje tikrai nemažą vietą mūsų prioritetų lentelėje užima pinigai. Mums svarbu, kad klientai žinotų, kas ir kokiu tikslu jį atstovauja. Kadangi mūsų, kaip komandos, didžiausia vertybė yra klientas ir mes tikime, kad vienas laimingas klientas šiandien yra lygus tūkstančiui potencialių klientų rytoj, tad stengiamės visomis jėgomis atstovauti klientą taip, kad per kuo trumpesnį laiką suteiktume klientui maksimalią finansinę naudą, jog jis taptų lojaliu mums ir tuo pat metu rekomenduotų mus savo draugams, pažįstamiems bei artimiesiems.