Mokesčių grąžinimas iš Airijos

Mokesčių grąžinimas iš Airijos aktualus visiems dirbusiems toje šalyje. Dirbdami Airijoje negalėjote nepastebėti, kad kaip ir kiekvienoje šalyje, čia taip pat yra nuskaitomi, šioje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai iš jūsų gaunamo atlygio.

Mokesčių deklaravimo tvarka bei procesas kiekvienoje šalyje labai skirtingas: nuo dokumentų pateikimo užsienio mokesčių inspekcijai termino iki reikiamų formų užpildymo. Susigrąžinti permokėtus mokesčius galima iš tų šalių, su kuriomis Lietuva yra sudariusi dvigubo mokestinio išvengimo sutartis.

Taxopay, kaip ilgametė mokesčių grąžinimo agentūra, pasistengs, kad visi arba bent didžioji dalis permokėtų pajamų mokesčių, būtų sugrąžinta jums. Užpildžius registracijos formą mūsų tinklalapyje, Taxopay mokesčių grąžinimo konsultantai susisieks su Jumis telefonu ir pakonsultuos kokia yra mokesčių grąžinimo eiga bei  kokius dokumentus reikėtų turėti, kad būtų sklandžiai sugrąžinti visi permokėti mokesčiai.

Mokesčių grąžinimas iš Airijos paprastai užtrunka apie 40-180 dienų nuo tada, kai gauname užpildytus dokumentus. Mokesčių grąžinimo terminas priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos darbų spartos bei užimtumo. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, iš Airijos gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą.

Tikslinga paminėti, kad pajamų mokesčio deklaracijos pateikimas yra sudėtingas ir atsakingas procesas, kadangi pateikus mokesčių deklaraciją su klaidomis, gali būti net skiriamos baudos, o nepateikus iš vis ar vėluojant pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl dažniausiai šis procesas yra patikimas mokesčių grąžinimo agentūroms – tikriems savo srities profesionalams. Tai garantuoja teisingai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją ir diplomatišką bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kaip įmanoma didesnė.

  1. Grąžintinų permokėtų mokesčių suma priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Airijoje ir kt. Kokią sumą turėtumėte atgauti, galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per paskutiniuosius 4 metus dirbote Airijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.