Mokesčių grąžinimas iš Anglijos

Permokėtų mokesčių susigrąžinimas iš Anglijos aktualus kiekvienam dirbusiam toje šalyje. Dirbdami Didžiojoje Britanijoje, tikriausiai pastebėjote, kad kaip ir kiekvienoje šalyje, čia taip pat yra nuskaitomi, šioje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai iš jūsų atlyginimo.

Mokesčių deklaravimo tvarka ir procesas kiekvienoje šalyje skirtingas: nuo dokumentų pateikimo užsienio mokesčių inspekcijai termino iki reikiamų formų užpildymo. Susigrąžinti permokėtus mokesčius galima iš tų šalių, su kuriomis Lietuva yra pasirašiusi dvigubo mokestinio išvengimo sutartis.

Taxopay, kaip profesionali mokesčių grąžinimo agentūra, pasirūpins, kad visi arba bent jau didžioji dalis šių, sumokėtų pajamų mokesčių, būtų grąžinta jums. Užpildžius registracijos formą, Taxopay mokesčių grąžinimo konsultantai susisieks su Jumis ir pakonsultuos kokia yra mokesčių grąžinimo eiga bei  kokius dokumentus reikėtų turėti, kad būtų sklandžiai sugrąžinti visi permokėti mokesčiai.

Mokesčių grąžinimas dirbusiems užsienyje paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo tada, kai atsiunčiate mums užpildytus dokumentus. Mokesčių grąžinimo laikotarpis priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos vykdomo proceso spartumo, todėl kai kuriais atvejais procesas gali būti trumpesnis arba ilgesnis. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų asmeninę sąskaitą.

Svarbu paminėti, kad pajamų mokesčio deklaracijos pateikimas yra ganėtinai sudėtingas ir atsakingas procesas, kadangi neteisingai pateikus mokesčių deklaraciją, gali būti skiriamos baudos, o pavėlavus ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl labai svarbu šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai garantuoja ne tik kokybiškai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kuo didesnė.

  1. Mokesčių, kurie bus sugrąžinti jums, suma, priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Anglijoje ir kt. Preliminarią grąžintiną sumą galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per pastaruosius 5 metus dirbote Didžiojoje Britanijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.