Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos

Mokesčių susigrąžinimas iš Norvegijos aktualus kiekvienam dirbusiam Norvegijoje. Dirbdami Norvegijoje turėjote pastebėti, kad yra nuskaitomi šioje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai nuo jūsų gaunamo darbo užmokesčio.

Mokesčių grąžinimo tvarka ir procesas kiekvienoje šalyje kažkiek skiriasi: nuo dokumentų pateikimo užsienio mokesčių inspekcijai termino iki reikiamų formų pildymo. Susigrąžinti permokėtus pajamų mokesčius galima iš tų šalių, su kuriomis Lietuva yra pasirašiusi dvigubo mokestinio išvengimo sutartis.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  1. Mokesčių grąžinimas;
  2. Išmokos už vaikus;
  3. Adreso keitimas;
  4. E104 ir E106 formų užsakymas.

Mokesčių grąžinimas iš Norvegijos paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo dienos, kai gauname Jūsų atsiųstus, užpildytus dokumentus. Permokėtų mokesčių grąžinimo laiko tarpas priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos užimtumo, vykdant mokesčių grąžinimo procesą. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi kliento pajamų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į asmeninę sąskaitą.

Svarbu žinoti, kad deklaracijos pateikimas yra gana sudėtingas procesas, nes klaidingai pateikus mokesčių deklaraciją, gali būti skiriamos baudos, o vėluojant ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl rekomenduojama šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai garantuoja ne tik teisingai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir nuolatinį bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kuo didesnė.

  1. Grąžintinų mokesčių dydis priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote užsienio šalyje ir kt. Apytikslią grąžintiną sumą galite sužinoti apskaičiavę mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per paskutinius 4 metus dirbote Norvegijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo specialistus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.