Mokesčių grąžinimas iš Danijos

Mokesčių deklaravimas Danijoje turėtų būti svarbus visiems dirbusiems toje šalyje. Dirbant Danijoje iš Jūsų darbo užmokesčio, kaip ir kitose šalyse, atskaičiuojami toje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai.

PERMOKĖTŲ MOKESČIŲ GRĄŽINIMAS DANIJOJE

Mokesčių grąžinimas dirbusiems užsienyje paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo tada, kai atsiunčiate mums užpildytus dokumentus. Tai labai priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos apkrovos bei užimtumo. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų asmeninę sąskaitą.

DOKUMENTŲ SUTVARKYMAS DĖL VAIKO IŠMOKŲ GAVIMO

Dirbantiems Danijoje pagal kontraktą ir mokantiems mokesčius, gali būti skiriamos vaikų išmokos už nepilnamečius vaikus. Išmokos už vaikus apskaičiuojamos pagal turimą darbo stažą bei vaikų amžių.

Pilni išmokų dydžiai pagal vaikų amžių:

0-2 metai – 4629 kr. (kas metų ketvirtį)

3-6 metai – 3666 kr. (kas metų ketvirtį)

7-14 metų –   2883 kr. (kas metų ketvirtį)

15-17 metų – 961 kr. (kas metų ketvirtį)

Išmokos išmokamos kiekvieną metų ketvirtį (sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais). Daugiau informacijos apie vaikų išmokas bei reikiamus dokumentus suteiks Taxopay mokesčių konsultantai.

ATOSTOGINIŲ SUGRĄŽINIMAS

Nustojus dirbti Danijoje ir išvykus iš šalies, galite susigrąžinti atostogų pinigus, už nepanaudotas atostogas. Atostoginius galima susigrąžinti už praėjusius 3 metus. Kiekvienų metų kovo mėnesį FerieKonto išsiunčia laiškus su informacija apie sukauptus atostogų pinigus. Nežinote, kaip juos susigrąžinti? Kreipkitės į mūsų konsultantus!

ADRESO PAKEITIMAS DANIJOS INSTITUCIJOSE

Pasikeitus Jūsų adresui ar išvykus iš šalies, būtina pranešti Danijos institucijoms apie pasikeitusį adresą, kad siunčiama korespondencija pasiektų Jus. To nepadarius, galite negauti svarbios informacijos. Jeigu nežinote kaip tai padaryti – mes galime tai padaryti už Jus!

BANKO SĄSKAITOS PATEIKIMAS DANIJOS INSTITUCIJOMS

Gavote paskaičiavimus (pvz., preliminarią pajamų mokesčių deklaraciją ir nieko koreguoti nenorite), tačiau Danijos institucijos neturi Jūsų banko sąskaitos, kad galėtų atlikti pavedimą? Kreipkitės į mus ir pateiksime Jūsų asmeninę banko sąskaitą Danijos institucijoms.

E104 FORMOS UŽSAKYMAS

Jeigu nedeklaravote išvykimo į Daniją, Lietuvoje gali kauptis PSD skola. E104 formos pažymoje yra informacija, kuriais laikotarpiais buvote draustas (-a) Danijoje. Ši pažyma panaikina susidariusią skolą Sodrai.

Papildoma informacija

Pažymime, kad mokesčių grąžinimas yra ganėtinai sudėtingas ir atsakingas procesas, kadangi neteisingai pateikus dokumentus, gali būti skiriamos baudos, o pavėlavus ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl labai svarbu šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai užtikrina ne tik be klaidų pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kuo didesnė.

  1. Permokėtų mokesčių grąžinama suma priklauso nuo kelių aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Danijoje ir kt. Preliminarią grąžintiną sumą galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklapyje.
  2. Jeigu per pastaruosius 5 metus esate dirbę Danijoje, galite kreiptis į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinti visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.