Mokesčių grąžinimas iš Danijos

Mokesčių deklaravimas Danijoje turėtų būti svarbus visiems dirbusiems toje šalyje. Dirbant Danijoje iš Jūsų darbo užmokesčio, kaip ir kitose šalyse, atskaičiuojami toje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai.

Kiekvienoje užsienio šalyje mokesčių deklaravimo tvarka skiriasi (formų pildymas, atitinkamų dokumentų pateikimas ir pan.).  Susigrąžinti permokėtus mokesčius galima iš tų šalių, su kuriomis Lietuva yra pasirašiusi dvigubo mokestinio išvengimo sutartis.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

  1. Mokesčių grąžinimas;
  2. Atostoginių grąžinimas;
  3. Išmokos už vaikus.

Mokesčių grąžinimas dirbusiems užsienyje paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo tada, kai atsiunčiate mums užpildytus dokumentus. Tai labai priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos apkrovos bei užimtumo. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų asmeninę sąskaitą.

Pažymime, kad mokesčių grąžinimas yra ganėtinai sudėtingas ir atsakingas procesas, kadangi neteisingai pateikus dokumentus, gali būti skiriamos baudos, o pavėlavus ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl labai svarbu šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai užtikrina ne tik be klaidų pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kuo didesnė.

  1. Permokėtų mokesčių grąžinama suma priklauso nuo kelių aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Danijoje ir kt. Preliminarią grąžintiną sumą galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklapyje.
  2. Jeigu per pastaruosius 5 metus esate dirbę Danijoje, galite kreiptis į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinti visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.