Mokesčių grąžinimas iš Vokietijos

Visiems dirbusiems Vokietijoje yra aktualus permokėtų mokesčių susigrąžinimo procesas iš Vokietijos. Dirbdami Vokietijoje turėjote pastebėti, kad kiekvieną mėnesį nuo jūsų uždirbamo atlygio yra nuskaičiuojami, šioje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai.

Mokesčių deklaravimo procesas visose šalyse vykdomas skirtingai: nuo dokumentų pateikimo užsienio mokesčių inspekcijai termino iki reikiamų formų užpildymo. Susigrąžinti permokėtus mokesčius galima iš tų šalių, su kuriomis Lietuva yra pasirašiusi dvigubo mokestinio išvengimo sutartis.

Atsakinga Taxopay mokesčių grąžinimo agentūra užtikrins, kad didžiausia sumokėtų pajamų mokesčių dalis būtų grąžinta jums. Užsiregistravus Taxopay sistemoje,  mokesčių grąžinimo konsultantai susisieks su Jumis ir pakonsultuos visais mokesčių grąžinimo klausimais, pasakys, kokius dokumentus reikia turėti, norint atgauti didžiausią permokėtų mokesčių sumą bei paaiškins kaip teisingai užpildyti formas.

Mokesčių grąžinimas dirbusiems užsienyje paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo tada, kai atsiunčiate mums užpildytus dokumentus. Mokesčių grąžinimo laikotarpis priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos vykdomo proceso spartumo. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų asmeninę sąskaitą.

Pabrėžiame, kad pajamų mokesčio deklaracijos teikimas yra ganėtinai sudėtingas ir atsakingas procesas, kadangi klaidingai pateikus mokesčių deklaraciją, gali būti skiriamos baudos, o vėluojant pateikti, gali būti skaičiuojami ir delspinigiai, todėl labai svarbu šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai garantuoja ne tik kokybiškai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir glaudų bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kaip įmanoma didesnė.

  1. Mokesčių, kurie bus sugrąžinti jums, suma, priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Vokietijoje ir kt. Preliminarią grąžintiną sumą galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per pastaruosius 4 metus dirbote Vokietijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.