Mokesčių grąžinimas iš Švedijos

Mokesčių susigrąžinimas iš Švedijos aktualus kiekvienam dirbusiam arba dirbančiam Švedijoje. Dirbdami Švedijoje, turėjote pastebėti, kad yra nuskaitomi šioje šalyje reglamentuoti pajamų mokesčiai nuo jūsų gaunamo darbo užmokesčio. Tai reiškia, kad toje šalyje Jums priklauso visos socialinės garantijos. Plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas Švedijoje:

PERMOKĖTŲ MOKESČIŲ GRĄŽINIMAS ŠVEDIJOJE

Mokesčių grąžinimas iš Švedijos paprastai užtrunka 40-180 dienų nuo dienos, kai gauname Jūsų atsiųstus, užpildytus dokumentus. Permokėtų mokesčių grąžinimo laiko tarpas priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos užimtumo, vykdant mokesčių grąžinimo procesą. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi kliento pajamų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į asmeninę  banko sąskaitą. Kokių dokumentų reikia mokesčių grąžinimo precesui pradėti, galite rasti čia.

ADRESO PAKEITIMAS ŠVEDIJOS INSTITUCIJOSE

Pasikeitus Jūsų adresui ar išvykus iš šalies, būtina pranešti Švedijos institucijoms apie pasikeitusį adresą, kad siunčiama korespondencija pasiektų Jus. To nepadarius, galite negauti svarbios informacijos. Jeigu nežinote kaip tai padaryti – mes galime tai padaryti už Jus!

BANKO SĄSKAITOS PATEIKIMAS ŠVEDIJOS INSTITUCIJOMS

Gavote paskaičiavimus (pvz., preliminarią pajamų mokesčių deklaraciją ir nieko koreguoti nenorite), tačiau Švedijos institucijos neturi Jūsų banko sąskaitos, kad galėtų atlikti pavedimą? Kreipkitės į mus ir pateiksime Jūsų asmeninę banko sąskaitą Švedijos institucijoms.

Naudinga informacija

Svarbu žinoti, kad deklaracijos pateikimas yra gana sudėtingas procesas, nes klaidingai pateikus mokesčių deklaraciją, gali būti skiriamos baudos, o vėluojant ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl rekomenduojama šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Tai garantuoja ne tik teisingai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir nuolatinį bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad grąžintina mokesčių suma būtų kuo didesnė.

  1. Grąžintinų mokesčių dydis priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote užsienio šalyje ir kt. Apytikslią grąžintiną sumą galite sužinoti apskaičiavę mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per paskutinius 5 metus dirbote Švedijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo specialistus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.