Mokesčių grąžinimas iš Olandijos

Kiekvienam nors ir trumpai dirbusiam Olandijoje yra aktualu permokėtų mokesčių grąžinimas. Dirbdami Olandijoje kaip ir kiekvienas pajamas gaunantis asmuo, mokėjote šioje šalyje reglamentuotus pajamų mokesčius, kurie yra atskaičiuojami iš jūsų darbo užmokesčio.

Taxopay, kaip profesionali mokesčių grąžinimo agentūra, pasirūpins, kad didžiausia įmanoma permokėtų mokesčių suma būtų grąžinta Jums. Užsiregistravus sistemoje dėl mokesčių grąžinimo, Taxopay mokesčių grąžinimo specialistai susisieks su Jumis ir suteiks visą informaciją apie permokėtų mokesčių grąžinimo eigą.

Per kiek laiko yra sugrąžinami  mokesčiai, priklauso nuo užsienio mokesčių inspekcijos darbų apkrovos. Mokesčių grąžinimo kompanija Taxopay, gavusi Jūsų mokesčių permoką, per 1 darbo dieną ją perves į Jūsų asmeninę sąskaitą.

SVEIKATOS DRAUDIMO KOMPENSACIJA OLANDIJOJE

Kiekvienas dirbantis Olandijoje, būna apdaustas privalomuoju sveikatos draudimu (Zorgverzekering). Tačiau ne kiekvienas žino, kad gali kreiptis dėl sveikatos draudimo kompensavimo. Tuo galime pasirūpinti mes! Paprastai šis procesas užtrunka 3-4 mėnesius. Svarbu: sveikatos draudimo kompensacijas galima gauti tik už 1-erius paskutinius metus.

ADRESO PAKEITIMAS OLANDIJOS INSTITUCIJOSE

Pasikeitus Jūsų adresui ar išvykus iš šalies, būtina pranešti Olandijos institucijoms apie pasikeitusį adresą, kad siunčiama korespondencija pasiektų Jus. To nepadarius, galite negauti svarbios informacijos. Jeigu nežinote kaip tai padaryti – mes galime tai padaryti už Jus!

BANKO SĄSKAITOS PATEIKIMAS OLANDIJOS INSTITUCIJOMS

Gavote paskaičiavimus, tačiau, Olandijos institucijos neturi Jūsų banko sąskaitos, kad galėtų atlikti pavedimą? Kreipkitės į mus ir pateiksime Jūsų asmeninę banko sąskaitą Olandijos institucijoms.

Papildoma informacija

Būtina žinoti, kad pajamų mokesčio deklaracijos pateikimas yra ganėtinai sudėtingas ir atsakingas procesas su tuo nesusidūrusiam asmeniui, kadangi neteisingai pateikus mokesčių deklaraciją, gali būti skiriamos baudos, o pavėlavus ją pateikti, gali būti skaičiuojami delspinigiai, todėl labai svarbu šį procesą patikėti tikriems savo srities profesionalams. Kreipimasis į specialistus garantuoja ne tik kokybiškai pateiktą pajamų mokesčio deklaraciją, bet ir sėkmingą bendradarbiavimą su užsienio mokesčių inspekcijomis, kad būtų grąžinta didžiausia įmanoma sumokėtų mokesčių suma.

  1. Mokesčių, kurie bus sugrąžinti jums, suma, priklauso nuo keleto aspektų: bendrųjų pajamų, atskaitytų pajamų, laikotarpio, kurį dirbote Olandijoje ir kt. Preliminarią grąžintiną sumą galite sužinoti, pasinaudoję mokesčių skaičiuokle mūsų tinklalapyje.
  2. Jeigu per pastaruosius 5 metus dirbote Olandijoje, kreipkitės į mūsų mokesčių grąžinimo konsultantus ir susigrąžinkite visus permokėtus pajamų mokesčius.
  3. Už suteiktas mokesčių grąžinimo paslaugas mokėsite tik tuomet, kai bus sugrąžinti permokėti mokesčiai.

Visi mūsų atliekami veiksmai yra vykdomi pagal LR galiojančius teisės aktus, kadangi mes esame autorizuotas mokesčių agentas.