Klientų atsiliepimai

Monika iš Kupiškio

Sveiki visi, kas norite feedback’o apie šią įmonę. Pačiai teko dirbti UK kurį laiką, tad grįžusi į brangiąją tėvynę, nusprendžiau, kad reikia pabandyti susigrąžinti mokesčius. Nežinojau nuo kurio galo pradėti patį procesą, tad pradėjau ieškotis įmonių, kurios padeda sugrąžina mokesčius už tave. Radau ne vieną jų, tačiau rinkausi pagal greitį ir administracinius mokesčius. Taxopay pasirodė patraukliausia, kadangi grąžina mokesčius greičiausiai ir ima mažiausią procentą nuo sumos. Taigi, pasirinkau juos, užpildžiau visus dokumentus, išsiunčiau ir laukiau. Ir ką, nepilnai po dviejų mėnesių gaunu laišką, kad mano mokesčiai yra sėkmingai sugrąžinti, net nebepamenu, tą pačią ar kitą darbo dieną pinigus mačiau savo sąskaitoje. Vat tokia trumpa istorija apie mano ir šios įmonės santykius. Mano nuomone: dirba neblogai, per daug nereikalauja, žodžiu, viskas, kaip ir turėtų būti.

Visai neseniai ši įmonė padėjo

Visai neseniai ši įmonė padėjo man susigrąžinti mokesčius (permokėtus mokesčius). Kreipiausi į juos telefonu, viską aptarėme, kaip ir kas vyks, tada gavau dokumentus el. paštu, užpildžiau kas buvo nurodyta, persiunčiau atgal įmonei ir bemaž 2 mėnesių laikotarpyje gavau savo pinigėlius, ačiū jiems ir tikiuosi viskas seksis taip gerai ir toliau, sėkmės.

Sveiki, esu Rimantė, norėčiau palikti

Sveiki, esu Rimantė, norėčiau palikti atsiliepimą apie šios įmonės bei jos darbuotojų teikiamas paslaugas. Kaip suprantate, jie užsiima mokesčių grąžinimu, tad ne paslaptis kad ir aš naudodamasi šia paslauga taip pat susigrąžinau permokėtus mokesčius iš Norvegijos. Viskas vyko labai sklandžiai, kadangi pateikiau visus prašomus dokumentus iškart, tai jokių problemų neiškilo, buvau tik 1 kartą tame tarpe po dokumentų išsiuntimo iki pinigų grąžinimo, norėdama pasiteirauti ar viskas vyksta sklandžiai ir ar netrūksta papildomų dokumentų. Tačiau gavau atsakymą, kad viskas yra tvarkoje ir netrukus bus grąžinti pinigai, taip ir nutiko, po maždaug 2 savaičių gavau pinigus į savo banko sąskaitą.

Grazinausi mokescius per sia agentura,

Grazinausi mokescius per sia agentura, atrodo viskas buvo taip kaip ir pasake. Mano atveju is Olandijos sugrazint mokescius uztruko 3 menesius, taciau jie ir minejo, jog tai gali uztrukti. As manau, kad jie yra tikrai gabus savo srityje, man viska paaiskino puikiai, ka reikejo, todel rekomenduoju juos jums.

Laba diena, kadangi grąžinausi permokėtus

Laba diena, kadangi grąžinausi permokėtus mokesčius būtent per šią įmonę ir man patiko tai, kokias jie paslaugas bei kaip suteikė man, tad norėčiau apie juos parašyti atsiliepimą. Įmonės atstovai savo darbą (mano nuomone) tikrai išmano, kadangi vos uždavus vieną ar kitą klausimą iškart yra pateikiamas atsakymas, taip pat buvo suteikta visa konsultacija, kaip ir ką reikia atlikti dokumentacijos klausimais. Užpildžius ir pristačius dokumentus įmonei, jie dar pasakė kiek tai laiko gali užtrukti ir paminėjo, jog galiu kreiptis bet kokiais klausimais susijusiais su mokesčių grąžinimu ir bet kuriuo metu, tačiau nespėjus man net pagalvoti apie tai (realiai buvau net pamiršus, kad grąžinausi permokėtus mokesčius) gavau elektroninį laišką, kad mano pinigai yra grąžinti ir išsiųsti į asmeninį banko sąskaitą. Ir iš tikrųjų, nieko nelaukdama puoliau tikrinti banko sąskaitą, o joje nemenka suma padidėję skaičiukai. Dėkoju Taxopay už atliktą darbą.

Sveiki, turėjau reikalų su šia

Sveiki, turėjau reikalų su šia įmone. Pinigus (permokėtus mokesčius) atgavau, atlieka savo darbą tvarkingai, mandagiai, bei greitai. Man patiko dirbti su jais.
Geros dienos.

Sugrazino visus mokescius per 2

Sugrazino visus mokescius per 2 menesius, patikima, nes atgavau pinigus, aciu.

Sveiki rasau cia trumpai apzvelgdamas

Sveiki rasau cia trumpai apzvelgdamas kas vyko bendraujant su sia imone. Dokumentus nusiunciau, tiksliau gavau pries tai dokumentus is ju, uzpildziau ir nusiunciau jiems, tuomet po menesio su trupuciu gavau pinigus i savo saskaita ir skambuti, kuris patvirtino, kad permoketi pinigai yra grazinti. tai tiek trumpai, manau verta.

Iš Danijos sugrąžino beveik 4000

Iš Danijos sugrąžino beveik 4000 EURŲ! Begalo dėkinga jiems! Tikrai nebūčiau pagalvojus, kad įmanoma tiek susigrąžinti!!!
Sėkmės darbuose, taip ir toliau 🙂

Aš tiesiog apakus! Per kitą

Aš tiesiog apakus! Per kitą agentūrą mokesčių grąžinimas užtruko iš Olandijos virš metai laiko… Už 2020 m. kreipiausi į taxopay ir sugrėžo per 2 mėn. Čia yra kažkas wow! Profesionalumas auksčiausiame lygyje!

Palikti atsiliepimą

Jūsų atsiliepimas

Privalomas laukas