D.U.K

Tai priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui: laiko, kurį dirbote  Danijoje, išskaičiuotos pajamų mokesčio dydžio dalies, gautų pajamų ir kitų priežasčių.
Taxopay gali jums padėti susigrąžinti pajamų mokesčio perteklinę dalį.
Mokesčius iš Danijos galite susigrąžinti bet kada, nesvarbu, jūs ką tik grįžote iš užsienio šalies ar praėjo pusmetis nuo tos dienos, kai pasiekėte namus. Taxopay padės jums atgauti savo pinigus patogiausiu metu.
Taxopay kaip ir daugelis mokesčių grąžinimo kompanijų, neima išankstinio mokesčio už vieną ar kitą operaciją, tačiau sugrąžinus permokėtus mokesčius iš Danijos, komisinis mokestis Taxopay įmonei priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio. Taip pat yra taikomi papildomi mokesčiai, jeigu reikalingas dokumentų išieškojimas iš buvusių darboviečių.
Pirmiausia sugrąžintus permokėtus mokesčius iš Danijos gauna Taxopay ir per 1 darbo dieną perveda į jūsų asmeninę banko sąskaitą.
Mokesčių grąžinimas iš Danijos trunka 70-100 dienų. Išskirtiniais atvejais jei trūksta dokumentų ar užsienio mokesčių inspekcija vėluoja atsakyti, mokesčių grąžinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba kreipkitės nurodytu telefono numeriu, mes savo ruožtu papasakosim visą veiksmų seką ir padėsime Jums sugrąžinti permokėtus mokesčius iš Danijos.
Taxopay gali padėti jums susigrąžinti permokėtus mokesčius už praėjusius 5 metus, net jeigu Danijoje dirbote  tik epizodiškai.