D.U.K

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba kreipkitės nurodytu telefono numeriu, mes savo ruožtu papasakosim visą veiksmų seką ir padėsime Jums sugrąžinti permokėtus mokesčius iš Airijos.
Net jeigu ir neturite visų prašomų dokumentų, vis tiek galite susigrąžinti permokėtus mokesčius iš Airijos. Mes kaip patyrę specialistai pradėsime mokesčių grąžinimo procesą su tais dokumentais, kuriuos jūs pateiksite, o reikiamus gausime iš atitinkamų institucijų. Jeigu jūs neturite P45/P60 formų, tokiu atveju mes panaudosime jūsų paskutinį algalapį. Jeigu jūs dirbote pagal individualų verslo liudijimą ir neturite CIS formų ar pajamų, kurias gaudavote per mėnesį, kitaip dar vadinamų (Subcontractor Monthly Statment), tokiu atveju jums belieka suteikti reikiamą informaciją apie savo darbdavį ir mūsų specialistai pasirūpins reikiamais dokumentais.
Mokesčių grąžinimas iš Airijos trunka 70-100 dienų. Išskirtiniais atvejais jei trūksta dokumentų ar užsienio mokesčių inspekcija vėluoja atsakyti, mokesčių grąžinimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.
Pirmiausia sugrąžintus permokėtus mokesčius iš Airijos gauna Taxopay ir per 1 darbo dieną perveda į jūsų asmeninę banko sąskaitą.      
Taxopay kaip ir daugelis mokesčių grąžinimo kompanijų, neima išankstinio mokesčio už vieną ar kitą operaciją, tačiau sugrąžinus permokėtus mokesčius iš Airijos, komisinis mokestis Taxopay įmonei priklauso nuo grąžintinos sumos dydžio. Taip pat yra taikomi papildomi mokesčiai, jeigu reikalingas dokumentų išieškojimas iš buvusių darboviečių.
Mokesčius iš Airijos galite susigrąžinti bet kada, nesvarbu, jūs ką tik grįžote iš užsienio šalies ar praėjo pusmetis nuo tos dienos, kai pasiekėte namus. Taxopay padės jums atgauti savo pinigus patogiausiu metu.
Taxopay gali jums padėti susigrąžinti pajamų mokesčio perteklinę dalį.
Tai priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui: laiko, kurį dirbote Airijoje, išskaičiuotos pajamų mokesčio dydžio dalies, gautų pajamų ir kitų priežasčių.